“STM32 expert 2012” – komunikat pokonkursowy: wyniki

“STM32 expert 2012” – komunikat pokonkursowy: wyniki

 Z tygodniowym opóźnieniem, ale udało się! Ogłaszamy wyniki konkursu “STM32 Expert 2012”, poniżej lista nagrodzonych oraz podstawowe informacje pokonkursowe.

Ogłoszony przez nas konkurs cieszył się dużym powodzeniem, otrzymaliśmy bowiem aż 43 zgłoszenia-projekty, z których 38 spełniało wszystkie ogłoszone kryteria formalne, autorzy pozostałych pięciu nie zdecydowali się na uzupełnienie przesłanych zgłoszeń.

UWAGA! Ze względu na grypę, która zaatakowała redaktorów STM32.eu, publikację projektów konkursowych jesteśmy zmuszeni przełożyć do dnia 12.02.2013. Przepraszamy za niegdogodności.

 

Sponsorem nagród w konkursie jest sklep KAMAMI.pl

 

Poziom zgłoszonych prac był wysoki, co spowodowało, że jury konkursowe miało nie lada problem ze wskazaniem zwycięzców, o wynikach zadecydowało głosowanie przeprowadzone przez członków jury (doświadczeni inżynierowie aplikacyjni firmy KAMAMI.pl, na co dzień pracujący z mikrokontrolerami STM32) nad wybranymi 20 najlepszymi projektami. Ponieważ pierwsze decyzje nie były jednomyślne, czas rozstrzygnięcia konkursu został wydłużony o tydzień, wyniki publikujemy więc 14.01.2013 a nie 7.01.2013 jak pierwotnie zapowiadaliśmy, o czym informowaliśmy na stronie www.STM32.eu.
Ponieważ niektóre projekty zostały wykonane przez dwóch autorów, firma KAMAMI.pl zdecydowała się powiększyć pulę nagród, dzięki czemu każdy współautor otrzyma własną nagrodę. Każdy z nagrodzonych uczestników konkursu otrzyma ponadto dyplom potwierdzający uczestnictwo.

Jury zdecydowało się na wyróżnienie następujących projektów:

 • Daniel Zorychta za projekt „Stacja pogodowa z interfejsem Ethernet” otrzymuje nagrodę w postaci zestawu STM32373C-EVAL oraz koszulkę „STM32 expert”.
 • Grzegorz Ryniak za projekt „Komputer pokładowy do samochodu” otrzymuje interfejs J-Link EDU firmy Segger oraz koszulkę „STM32 expert”.
 • Jakub Czekański za projekt „Konsola do gier na platformie STM32” otrzymuje zestaw STM3210B-SK/KEI oraz koszulkę „STM32 expert”.
 • Michał Maciejewski i Łukasz Ryszka za projekt „Wieloprocesorowy układ sterowania platformą mobilną typu Omnidirectional robota społecznego” otrzymują zestawy STM3210B-SK/KEI oraz koszulki „STM32 expert”.
 • Jakub Zbydniewski za projekt „Mini-serwer domowy” otrzymuje zestaw STM3210B-SK/KEI oraz koszulkę „STM32 expert”.
 • Wiesław Pytlewski za projekt „LOGO-Bot – robot sterowany za pomocą komend LOGO” otrzymuje zestaw STM3210B-SK/KEI oraz koszulkę „STM32 expert”.
 • Arkadiusz Prus za projekt „Ramka foto z grą Snake” otrzymuje zestaw STM3210B-SK/KEI oraz koszulkę „STM32 expert”.
 • Krzysztof Witczak za projekt „Monitor transmisji szeregowej z automatyczną detekcją szybkości transmisji” otrzymuje zestaw STM32F4Discovery.
 • Łukasz Przystalski za projekt „Robot R66” otrzymuje zestaw STM32F4Discovery.
 • Grzegorz Białobrzeski i Tomasz Dobrzycki za projekt „Sterowanie i kompensacja bezwładności modelu poduszkowca” otrzymują zestawy STM32F4Discovery.
 • Przemysław Ślipek za projekt „Budowa sterownika silnika skokowego jako realizacja sterowania w czasie rzeczywistym z interfejsem użytkownika” otrzymuje zestaw STM32F4Discovery.
 • Marek Sobała za projekt „Bezprzewodowy system akwizycji danych” otrzymuje zestaw STM32F4Discovery.

Nagrody zostaną wysłane pocztą po uzgodnieniu rozmiarów koszulek.
Publikacja nagrodzonych projektów nastąpi od 21.01.2013, o czym wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu poinformujemy e-mailami.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia, nagrodzonym gratulujemy, wszystkich zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}