Nowa wersja zestawu STM32F429I-DISCO

Nowa wersja zestawu STM32F429I-DISCO

STM32F429I-DISCO to doskonale wyposażony, bardzo popularny zestaw z serii DISCOVERY z mikrokontrolerem STM32F429I. Właśnie doczekał się następcy w postaci zestawu STM32F429I-DISC1, który konstrukcyjnie jest taki sam jak STM32F429I-DISCO. Różnice pomiędzy zestawami polegają wyłącznie na zmodyfikowaniu firmware’u interfejsu ST-Link wbudowanego w zestaw, który w nowej wersji jest przystosowany do bezpośredniej współpracy z sieciowym środowiskiem programistycznym mbed. Zmianie uległa także bazowa cena zestawu, co moze spowodować, że w sieciach detalicznych cena sprzedaży nieco wzrośnie.

Uwaga! Zestaw STM32F429I-DISCO jest domyślną platformą sprzętową kursu programowania mikrokontrolerów STM32 w języku JAVA. Na filmie poniżej przedstawiamy działanie przykładowych aplikacji napisanych w języku JAVA.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}