KAMAMI.pl jest marką handlową firmy BTC Korporacja i jednocześnie jednym z najpopularniejszych w Polsce sklepów dla elektroników. Pod nazwą KAMAMI jest także prowadzone biuro konstrukcyjne oraz produkcja zestawów startowych, ewaluacyjnych i urządzeń OEM.

Dzięki współpracy z doświadczonymi konstruktorami urządzeń elektronicznych, każdego roku KAMAMI.pl opracowuje i wdraża do produkcji wiele opracowań, z których część jest dostępna na rynku pod marką KAMAMI.pl, wiele z nich jest produkowane pod markami firm zewnętrznych.

Od początku istnienia firma była zorientowana na stymulowanie, wspieranie rozwoju i popularyzację nowoczesnych rozwiązań na krajowym rynku elektroniki. Działania zaczęliśmy od wydawania książek, których wysoki poziom merytoryczny oraz aktualność były i są najlepszą rekomendacją działań zespołu redakcyjnego. Działalność wydawniczą szybko poszerzyliśmy o kolejne, cały czas skupiając się na szeroko rozumianej elektronice oraz działaniach promocyjnych i edukacyjnych, czego efektem są zarówno projekty urządzeń dla przemysłu, produkcja zestawów i urządzeń dla aplikacji edukacyjnych i ewaluacyjnych, profesjonalne szkolenia, ścisła współpraca z uczelniami, portale edukacyjne i wiele innych działań, które elastycznie dopasowujemy do sytuacji na rynku i wymagań naszych klientów.

Wszystkie działania prowadzimy pod hasłem

elektronicy – elektronikom

z dużym naciskiem na kompetencję i profesjonalne podstawy działań.

Hasło to doskonale oddaje sposób naszego działania: zdecydowana większość pracowników i współpracowników firmy to praktykujący konstruktorzy-elektronicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, co w połączeniu z partnerskimi kontaktami z czołowymi firmami działającymi na światowym rynku elektroniki – przede wszystkim STMicroelectronics – pozwala nam dostarczać konstruktorom „gorącą” wiedzę o wysokim poziomie merytorycznym (w postaci internetowych kursów, książek i e-booków), przygotowywać wysokiej jakości projekty referencyjne, prowadzić i wspierać działania edukacyjne oraz konsultacje i doradztwo przemysłowe, związane m.in. z optymalizacją i udoskonalaniem rozwiązań wdrażanych do produkcji.