Większe ulgi podatkowe, wsparcie opieką mentorską, dofinasowania z funduszy inwestycyjnych, a także otwarte podejście dużych firm do innowatorów – to typowe sposoby wspierania działalności początkujących firm na naszym rynku.

Firma STMicroelectronics, kierując swoją ofertę w kierunku startupów technologicznych, poszerza tradycyjne metody wsparcia ich działań, skupiając się na zagadnieniach technicznych i technologicznych. Program wspierania działań startupów nosi nazwę ST-UP, kojarzącą nowatorskie, początkujące na rynku firmy z nowoczesnymi podzespołami, oferowanymi przez STMicroelectronics.

Nowatorskie metody wsparcia przygotowane przez STMicroelectronics bazują na zaawansowanej wiedzy technicznej inżynierów aplikacyjnych firmy i współpracujących z nią konsultantów technicznych, szkoleniach dedykowanych tematom ważnym dla startupów (m.in. IoT, data processing, sensing, connectivity, power management), a także bezpłatnym udostępnianiu próbek podzespołów oraz narzędzi uruchomieniowych.

Firmy i osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia ze strony STMicroelectronics prosimy o zarejestrowanie się, a następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Witamy w ST-UP Corner – miejscu przygotowanym przez STMicroelectronics z myślą o polskich startupach technologicznych. Zarejestruj się, uzyskasz u nas informacje o szkoleniach, ważnych nowościach oraz wsparcie technologiczne.

Image module

Partnerami programu są:

Image module
Prezentacja firmy
Image module
Prezentacja firmy
Image module

Poniżej przedstawiamy listę sugerowanych zestawów startowych, bazujących na nowoczesnych podzespołach z oferty STMicroelectronics.

Zestawy znajdujące się na tej liście dobrano także pod kątem popularności problemów, jakie rozwiązują współczesne firmy zajmujące się projektowaniem i produkcją sprzętu, w tym m.in. sensoryką, komunikacją bezprzewodową (także Bluetooth, WiFi i IoT), dwukierunkową komunikacją z operatorami/użytkownikami urządzeń itp.

W przypadku, gdyby okazało się konieczne użycie zestawu spoza sugerowanej puli, zachęcamy do samodzielnego dobrania odpowiedniego zestawu z oferty STMicroelectronics, korzystając z internetowego katalogu narzędzi, dostępnego na stronie producenta:

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Formularz dostępny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Prosimy o zalogowanie się.
Image module

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – nie czekaj – zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.