Portal www.stm32.eu jest przeznaczony dla elektroników zainteresowanych stosowaniem w swoich aplikacjach mikrokontrolerów z rodziny STM32. Portal powstał w roku 2009 z myślą wsparciu technicznym uczestników ogólnopolskich warsztatów STM32TechDays, a także użytkowników zestawu uruchomieniowego STM32Butterfly opracowanego i produkowanego przez KAMAMI.pl.

 

W wyniku ewolucji rynku i potrzeb zgłaszanych przez użytkowników, portal www.stm32.eu stał się miejscem, gdzie startupy, biznes i edukacja mogą otrzymać realne wsparcie w zakresie elektronicznego know-now. Celem twórców portalu www.stm32.eu jest udostępnianie kompetentnych materiałów technicznych oraz narzędzi użytkownikom elementów z portfolio STMicroelectronics.

 

Portal www.stm32.eu ma charakter niekomercyjny i jest prowadzony przy współpracy KAMAMI i STMicroelectronics.

 

Materiały publikowane na portalu www.stm32.eu są dostępne bezpłatnie, ale są objęte prawem autorskim. Ich kopiowanie i cytowanie fragmentów jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu zgody autora.

 

Portal www.stm32.eu, firma STMicroelectronics, ani autorzy publikowanych opracowań nie odpowiadają za skutki i szkody wynikające z wykorzystania publikowanych materiałów.